https://chicago-bulls.ru usa needs superior artistry as well as engineering science. exquisite craftsmanship is the core value of best uncvape.com ӥХ . best 1:1 cloned www.bestvapesstore.com with imported japanese miyota quartz movement. best 1:1 cloned datewatches.com with imported japanese miyota quartz movement. breitling.to range of designs to meet the requirements diverse character. 2017 cheap fashion https://paneraireplica.ru/ on sale. https://www.vapesshop.pl/ for sale to create truly professional high-level convoluted functionality pay attention to. rigid needs would be the qualities associated with swiss https://bdsmtube.to/. by far the world's most sophisticated watchmaking skill is preserved in swiss miumiureplica.ru.

Projekty

Usilujeme o sbližování generací, proto připravujeme mezigenerační setkání, kde si hrajeme, soutěžíme, připravujeme kulturní programy, vzdělávací workshopy anebo si vyměňujeme zkušenosti.

Mezinárodní projekt DEMOS

DEMOS je zkratkou pro "Democracy and Equality Matters for Our Society - Political participation" - tedy Demokracie a rovnost jsou pro naši společnost důležité - politická participace.

více informací

Potkejte se v Brně s novými přáteli či sousedy

Kde se mohou setkat lidé, kterým už není „cet“ ale „sát“ se svými vrstevníky? A jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí?

více informací

Závěrečná konference Můžeš to změnit

Projekt „Můžeš to změnit!“, který odstartoval loni v říjnu vyvrcholil 26. dubna 2018 v Brně.

více informací

Studenti chtějí měnit Tišnov

Ve čtvrtek 1.3.2018 proběhl na tišnovské radnici pod patronací starosty Jiřího Dospíšila poslední z dvanácti workshopů, pořádaných v rámci projektu Můžeš to změnit.

více informací

Debata se studenty aneb MŮŽEŠ TO ZMĚNIT!

Heslo, které se ve středu 28. února neslo znojemskou radnicí, znělo Můžeš to změnit! Studenti znojemských středních škol se tu totiž zúčastnili workshopu právě s tímto názvem.

více informací

Studenti pojmenovali problémy Vyškova 

Další z našich workshopů konaném 21. února 2018 tentokrát ve Vyškově přinesl vedení města řadu nových podnětů.

více informací

Mikulov se nemůže dočkat změn

V úterý 20. února proběhlo v Mikulově setkání studentů středních škol s regionálními politiky. Studenti diskutovali se svými zastupiteli problémy, které jsou v Mikulově aktuální.

více informací

Studentské nápady pro Slavkov

13. února se ve Slavkově sešli studenti středních škol se zástupci místní radnice, aby společně začali pracovat na zlepšování města a jeho okolí.

více informací

Hodonínští studenti chtějí změny

Ve středu 24. ledna se v Hodoníně setkali studenti středních škol, aby ve spolupráci s tamními politiky hledali řešení problémů, které je ve městě trápí.

více informací

Moravský Krumlov očima studentů

17. ledna se v Moravském Krumlově sešli studenti středních škol se zástupci místní radnice, aby společně změnili věci, které mladé lidi štvou.

více informací

Další kolo změn pro jižní Moravu

Ve středu 10. ledna se jihomoravští studenti znovu setkali s politiky ze svých regionů, aby společně pracovali na zlepšení podmínek ve svých obcích.

více informací

Studenti chtějí lepší Brno

Hostitelem čtvrtého z dvanácti workshopů projektu MŮŽEŠ TO ZMĚNIT! byla MČ Brno-střed. Záštitu nad ním převzal tamní starosta Martin Landa.

více informací

Boskovice se mohou změnit!

Workshop projektu MŮŽEŠ TO ZMĚNIT! přinesl boskovickým politikům řadu nových podnětů. Studenti je budou rozvíjet dál v týmových projektech.

více informací

Nadchli jsme studenty i politiky

Dne 15. listopadu proběhl v budově úřadu Jihomoravského kraje v pořadí druhý workshop projektu MŮŽEŠ TO ZMĚNIT!

více informací

Měníme věci k lepšímu!

Poslední říjnový den proběhl na královopolské radnici první z dvanácti workshopů a v názvu má "Můžeš to změnit!".

více informací

Stárnutí a mezigenerační vztahy

Náš spolek uspořádal ve spolupráci s městem Brnem mezinárodní konferenci "Stárnutí a mezigenerační vztahy"

více informací

Mezigenerační občanská nauka potřetí

Kolem sedmdesáti účastníků se sešlo ve středu 9. listopadu 2016 ve Společenském sále radnice městské části Brno-střed na workshopu "Mezigenerační občanská nauka aneb politická gramotnost pro všechny!"

více informací

Mezigenerační občanská nauka proběhla již podruhé

Již druhý workshop proběhl 12. listopadu 2015. I tentokrát nabídl kromě teorie o politickém a volebním systému České republiky interaktivní hru.

více informací

Přijďte si hrát na Šelepku 2015

Již popáté se ve čtvrtek 21. května 2015 sešli mladí se staršími na mezigeneračním zábavně sportovním odpoledni, které naše sdružení pořádalo na Šelepce.

více informací

Mezigenerační občanská nauka

Na sklonku minulého roku proběhl úspěšný projekt Mezigenerační občanská nauka aneb co se děje v našem městě financovaný Jihomoravským krajem.

více informací

Brno má novou primátorku!

Informace, která zazněla i na našem facebooku, vzbudila nebývalý zájem. Nešlo však o žádnou mystifikaci, ale o výsledek simulační hry ojedinělého workshopu Mezigenerační občanská nauka.

více informací

Senioři, přijďte si hrát na Slovaňák

Náš pilotní projekt - mezigenerační setkání Senioři, přijďte si hrát proběhlo v pátek 5. října 2012 na hřišti Základní školy Slovanské náměstí v Králově Poli.

více informací

Beseda s emeritním profesorem Lubomírem Popelínským

Mladé generaci chybí vzory, konkrétní příklady, proto jí je chceme ukázat. Přemýšleli jsme, jak toto téma uchopit a výsledkem byl projekt Senioři do škol.

více informací

Veterán 2. světové války Emil Boček vzpomínal

Beseda s devadesátiletým veteránem 2. světové války plukovníkem ve výslužbě Emilem Bočkem a žáky základní školy Herčíkova.

více informací

Přijďe si hrát na Šelepku 2013

Druhý ročník mezigenerační akce Senioři, přijďte si hrát ročník proběhl 12. září 2013 na Šelepce. Byl součástí oslav 85. narozenin bývalé olympioničky Věry Růžičkové.

více informací

Mezigenerační odpoledne v Lužánkách

Městský parlament dětí a mládeže Brno byl iniciátorem mezigeneračního odpoledne. Akce proběhla ve čtvrtek 10. dubna 2014 jako součást Brněnského Majálesu v Lužánkách.

více informací

Mezigenerační odpoledne na Moraváku

Mezigenerační odpoledne v rámci akce Týden města 14. května se povedlo. Proběhlo na Moravském náměstí 14. května 2014 a my jsme přispěli s programem s názvem „Přijďte si hrát“.

více informací

Na konferenci Začít můžeš kdykoliv

Na konferenci Začít můžeš kdykoliv, která proběhla 15. května 2014 v Brně, a pojednávala o ženách na trhu práce po padesátce, jsme úspěšně prezentovali cíle Mezigenerací.

více informací

Brno bez bariér

Netušili byste, kolik viditelných i neviditelných bariér skýtá centrum Brna. Schválně, až někdy budete procházet středem města, zkuste se na ně dívat třeba pohledem staršího člověka nebo matky s kočárkem.

více informací

Přijďte si hrát na Šelepku 2014

Jedno záříjové odpoledne bylo na Šelepce rušno. Sešli se tady zástupci všech generací, aby k sobě byli trochu blíž. Uspořádali jsme již třetí ročník akce Přijďte si hrát!

více informací