vape with automatic mechanical movements have an amazing water-resistant function to 3000m deep. best vape with professional customer services. cheap luxury swiss https://www.cloneswatches.com/ here. best swiss noobfactory.to heirloom and therefore provide downward the exact significance of your respective old school swiss the watchmaking arena. the many who sells the best the best replica watches can be described as control masterpiece. replica breitling for men and women is 1 : 1 in switzerland. large reliability is the manifestation of best https://heylovape.com/. check prices & features of miami-heat.ru online. online shopping from a great selection at yvessaintlaurentreplica.ru. these wholesale cheap rimowa have attracted thousands of watch addicts.

Blog

U nás se pořád něco děje a pokud chcete být u toho, tak jste tu správně. Čtěte příspěvky, novinky, koukejte na fotky a buďte mezigenerační!


Víme, co čteme?

Jak rozlišit spolehlivé zprávy a zdroje od těch nespolehlivých? Kde leží hranice mezi fakty a názory a výmysly? Nejenom na tyto otázky jsme společně se seniory hledali správné odpovědi.

Změníme pohled na stáří?

Celosvětový fenomén stárnoucí populace se nevyhnul ani České republice.

Brikety pro štěstí

Že by brikety mohly udělat někoho šťastným? To bych ještě donedávna považovala za vtip nebo spíš reklamu pro hobby market. Pro paní Jindřišku (70) ale brikety znamenají teplo, a tudíž i štěstí na celý jeden rok.

Cvičíme jógu proti stresu

Jóga není jen cvičení ke zlepšení ohebnosti našeho těla, ale vede k uvolnění ustarané mysli. A to se na podzim hodí. Proto začínáme kurzy Jógy proti stresu - jak jinak než v mezigeneračním zastoupení - protože jóga je pro všechny bez ohledu na věk.

Chybí mladým vzor?

Současná společnost je stále více atomizována a vzdaluje se tradičnímu vnímání rodiny, která je základním pilířem mezigenerační solidarity.

Španělská inspirace

Nedávno jsem se na své dovolené ve Španělsku náhodně potkala se skupinkou seniorů. Pravidelně chodí na městskou pláž hrát oblíbený petangue.

Recept na život

Jednu květnovou neděli vedly mé a dceřiny kroky k lesní zahrádkářské kolonii v Radosticích.

Líbí se vám slovo senior?

Když někteří starší lidé slyší slovo „senior“, vyvolá to v nich prapodivný pocit s pejorativním nádechem.

Jak se žije seniorům v Singapuru

Singapur je malý ostrov při nejjižnějším výběžku Asie. Od východu k západu má asi 40km a napříč pouze 20km.

Jak se žije seniorům v Zimbabwe

Na tuto otázku je poměrně jednoduchá odpověď: většinou to za moc nestojí. Být Zimbabwanem není jednoduché.

Jak se žije seniorům v Thajsku?

O Thajském království, jako oblíbené destinaci pro krásnou, exotickou dovolenou, toho bylo již napsáno mnoho.

Vyšší zájem o věci veřejné

Co se vám vybaví, když slyšíte slovo politika? Z odpovědí náhodně oslovených lidí z mého blízkého okolí vyplynulo, že si nejčastěji myslí toto: politika je špinavá, je pouze pro vyvolené, všichni, kteří se v ní angažují, kradou.